+44 (0) 208 614 4055 +44 (0) 208 614 4055

Home / Test ve ölçüm cihazları Satın almak

Türkiye’de test ve ölçüm cihazları satın almak

Yeni test ve ölçüm cihazları satın almak büyük bir yatırım olabilir. Şu an büyük yatırımlar yapmak için yeteri bütçeniz yok mu? Livingston’da çeşitli test ve ölçüm cihazlarını uygun fiyata alabilirsiniz! Eğer Livingston’da satın alırsanız maliyet tasarrufu, hızlı teslim süreleri ve garantilenmiş kalite elde edeceğiniz kesin.Tüm test ve ölçüm cihazları, tam garanti ve kalibrasyon sertifikası ile teslim edilir.

Livingston’da kullanılmış test ve ölçüm cihazları satın almanın avantajları

  • Yeni fiyatlara göre daha ucuz
  • Doğrudan stoktan teslimat
  • Her zaman 7 gün içerisinde iade edilebilinir
  • Tam garanti ve kalibrasyon sertifikası
  • Uzatılmış garanti mümkündür
  • Tüm büyük markalar mevcut
  • Cihazlar üreticinin tüm özelliklerini karşılıyor

 

Ölçüm ve test cihazlarını satın almak için diğer opsiyonlar

Kiralama süresinden sonra test ve ölçüm cihazlarını devralmak

Kullanılmış test ve ölçüm cihazları imkânının yanı sıra, esnek satın alma ve finansman modeli ile gereken cihazları satın almak için iki seçenek daha var. Örneğin Livingston kira-satın alma-sözleşmesi ile cihazları kiralama imkânını sağlıyor ve kira-satın alma-sözleşmesinin süresi bittikten sonra siz cihazın sahibi oluyorsunuz.

Easy2Source sayesinde esnek kullanım

Easy2Source çözümümüzüde seçebilirsiniz. Dilediğiniz cihazı istediğiniz süre için kiralıyorsunuz. Bu kira süresinden sonra cihazı satın alabilir, tekrar kiralayabilir, finansal kiralayabilir veya iade edebilirsiniz. Bu, size test ve ölçüm cihazları kullanımı hakkında daha fazla esneklik verir!

Daha fazla bilgi veya bir teklif talep edin!

Livingston Türkiye ile +44 (0) 208 614 4055 arayarak veya doğrudan paul.pavli@livingston.com ‘a mail atarak iletişime geçin.